בתאריכים  6.5.10 – 5.5.10 יתקיים כנס יחודי באוניברסיטה העברית בגבעת רם בירושלים בשיתוף אוניברסיטת ויסקונסין, מדיסון, ארה"ב בנושא: פיתוח תרופות לשוק העולמי: אתגרים בתכנון איכות (QbD) של מוצרים, תהליכים והגדרות מפרטים

פיתוח תרופות מהווה אתגר מדעי, תעשייתי ועסקי מהשורה הראשונה. הרשויות שקובעות את התקינה ומבצעות את הפיקוח על פיתוח התרופות יצאו בשנים האחרונות באסטרטגיה בשם (QbD) Quality by Design המכוונת לשפר את כושר התחרות של התעשייה הפרמצבטית על ידי שילוב שיטות מתקדמות של תכנון לאיכות ויעילות. גישה זו מוצגת במדריכים בשם 8Q, 9Q, 10Q של ICH. מטרת הכנס שנערך בפעם השניה בישראל היא להציג, בעזרת דוגמאות, את הגישות החדשות, ולבחון את ההשלכות לתעשיית התרופות בכלל ובארץ בפרט. מושב מיוחד יוקדש לפתוח ציוד רפואי.

המרצה האורח המיוחד בכנס (keynote speaker) יהיה Moheb M. Nasr מה-FDA. ד"ר נאסר הוא Director, Office of New Drug Quality Assessment (QNDQA, CDER).

בין המרצים הנוספים בכנס:  פרופ' צביה אגור,  IMBM ו  Optimata,  ד"ר יפית שטרק, טבע, פרופ' מל וינסויג, אוניברסיטת ויסקונסין (ארה"ב), ד"ר סרג' גוזי (ארה"ב), ד"ר לואיס יו, פריגו (ארה"ב), ד"ר דן קנת, טבע,  ד"ר שוש פרידמן (ארה"ב), ד"ר גלן רדבאו, פייזר (ארה"ב), אסתר אורקין, פריגו, ד"ר ברוך מגנהים, פריגו, ד"ר דורון שנהר, טבע, מיכל ארנון, פריגו, מר שלמה שפירא, יועץ למדען הראשי ופרופ' דוד שטיינברג, אוניברסיטת תל אביב.

להורדת טופס הרשמה (קובץ pdf) לחצו כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *